Šokovaná Marika Gombitová: Já a playback? V Praze budu zpívat...

Marika Gombitová

Autor: Pavel Krejčí

21. září 2023 8:55

Pomalu nám začíná podzim, což znamená i to, že se pomalu blíží dva pražské koncerty Mariky Gombitové. Vystoupení se uskuteční uprostřed zimy a slovenská zpěvačka už se na ně poctivě připravuje, ačkoliv by podle některých škarohlídů snad ani nemusela. 

Především ze zdravotních důvodů nevystupuje Marika Gombitová až tak často, o to výjimečnější jsou pak koncerty, které proběhnou. Hned dva se v následujících měsících uskuteční v pražské O2 areně. První termín připadá na 16. ledna 2024, druhý pak na 30. ledna.

Slavná slovenská zpěvačka tak navazuje na úspěch svého vánočního koncertu v Bratislavě. Na začátku příštího roku se výjimečného zážitku dočká i české publikum. Přípravě vystoupení je věnována spousta práce, diváci se mohou těšit na velkolepou scénu či hvězdné hosty. 

Čtěte také

Těšit se však mohou i na dvě nové písně, k nimž si sama složila hudbu, přičemž o text se postaral Kamil Peteraj. S pražskými koncerty se ovšem pojí i přinejmenším jedna nepříjemnost. Na sítích se ozvali "hrdinové", kteří tvrdí, že slovenská hvězda zpívá takzvaně na playback.

"Zpíváme živě. Někdy jde hudba i z pásů, takže je dublovaná, ale jinak jdeme živě," vzkázala v rozhovoru pro idnes.cz. Kvůli pěveckému výkonu ostatně probíhá důkladná příprava. "Zacvičím si, protože fyzička je základ. Tak abych měla dobrou kondici. A taky dobrý hlas," popsala Gombitová. 

Témata: Marika Gombitová