Hana Gregorová prozradila své první dojmy ze svatby syna Ondřeje: Písařovicovou si vychvaluje

Ondřej Brzobohatý s maminkou Hankou 4

Autor: Zdeněk Tuhý

20. září 2023 18:16

O víkendu se v Itálii šťastně vzali Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová. Na svatbě byli jen nejbližší lidé z rodiny a přátel. Mezi hosty nesměla chybět ani Ondřejova maminka Hana, která se o něco později k samotné svatbě také vyjádřila. 

Hana Gregorová nesměla chybět na svatbě svého syna pochopitelně chybět a pop pár dnech se k svatbě také vyjádřila. „Tak náš Ondrejko si v pátek, nad krásným jezerem Lago di Garda, řekl své Ano se svou láskou Danielou. Bylo to překrásné, romantické, stručné a díky Kubovi a Liborovi, i vtipné,“ popsala v prvních větách svatbu Ondřejova maminka. 

Herečka se rozpovídala také o nevěstě. „Kamarádi říkají, že je to nádherná nevěsta, ale já dodávám, že je to hlavně nádherný člověk. A to je nejvíc,“ napsala na adresu Daniely Písařovicové, která může být velmi šťastná za takovou tchýni.

„Tak, moji drazí, ať jste šťastní, zamilovaní, ať vás láska a humor provází společným životem a ať vám nikdy nezmizí úsměv z tváře. Ondrejko, ty už máš „dvě zahřívací kola“ za sebou (tvůj otec by byl šťastný, že jdeš podle jeho módu), takže teď už ten hlavní závod „manželského rallye“, doraž vítězně do cíle. Máš vedle sebe úžasnou navigátorku,“ požehnala novomanželům herečka a znovu vychválila Danielu, které se má Ondřej držet. 

Témata: Daniela Písařovicová Ondřej Brzobohatý Hana Gregorová