Smutný pohled na hrob Karla Gotta (†80): Dcera Dominika promluvila!

Hrob Karla Gotta 8

Autor: Pavel Krejčí

14. září 2023 8:23

Prvního října uplynou čtyři roky od smrti legendárního Karla Gotta a jeho fanoušci opět houfně vyrazí k místu jeho posledního odpočinku. Zpěvákova nejstarší dcera k hrobu vyrazila už v těchto zářijových dnech. Co viděla? 

Není žádným tajemstvím, že Dominika Gottová strávila poslední dny v Česku. Zejména přijela za svou maminkou Antonií Zacpalovou, které se přihodila nešťastná událost v domově pro seniory, když upadla. Naštěstí všechno dobře dopadlo.

Dcera se tak nemusela během pobytu v rodné zemi věnovat pouze jí, ale mohla také navštívit otce na hřbitově na pražských Malvazinkách, který nakonec pozůstalí zvolili jako místo jeho posledního odpočinku. 

Čtěte také

"Zašla jsem v Praze k tatínkovu hrobu, s kamarádkou Olivií Žižkovou," potvrdila nejstarší ze čtyř dcer. "Bylo mi strašně smutno, když jsme tam byly," svěřila se webu super.cz.

Náladu jí mohla zlepšit alespoň maminka, se kterou se za těch několik dní viděla hned dvakrát. "Už je jí po tom pádu v koupelně domova důchodců lépe," dodala Gottová, která již odcestovala zpátky do Finska, kde s manželem Timem Tolkkim dlouhodobě žije. 

Témata: Karel Gott Dominika Gottová