Rozchod Agáty se Soukupem: Důkaz, že ho Hanychová nenese dobře?!

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup 5

Autor: Pavel Krejčí

13. září 2023 13:53

Agáta Hanychová je po rozchodu s Jaromírem Soukupem neustále pod drobnohledem. Proto by možná měla více vážit, jak se bude chovat na sociálních sítích. Některé vzkazy totiž mohou lidé vnímat jako důkaz toho, že rozpad vztahu nenese dobře. 

Konkrétně se Hanychová vyfotila do tzv. story neboli příběhu na instagramu a jako doprovod zvolila píseň Lily Allen nazvanou F**k you (Na**r si). Není divu, že krátce po rozchodu si to mnozí lidé vykládají jako vzkaz adresovaný Soukupovi, ačkoliv se trojnásobná maminka snažila dříve fanouškům vysvětlit, že vše proběhlo bez potíží.

"Rozešli jsme se jako přátelé, rozumní lidé, kteří došli k závěru, že k sobě nepatří. To, na čem nám oběma nejvíc záleží, je a vždycky bude naše dcera Rozárka. Beru to jako životní prohru, na které neseme vinu oba," napsala v oznámení o konci vztahu.

Čtěte také

Miliardář však k rozpadu vztahu zprvu mlčel, až po pár dnech si k tématu vzal slovo v jednom ze svých mnoha televizních pořadů. S novou realitou působil vcelku smířeně, ačkoliv ostře reagoval na některé spekulace.

"Vycházely zaručené zprávy od různých pisálků, že my tady zkrachujeme a jak jsem byl Agátě nevěrný," připomněl divákům a zmínil jednu konkrétní, podle které měl být Hanychové nevěrný se svou ex Terezou Mátlovou. "Já jsem Terezu neviděl rok a půl. To si někdo vymyslel, aby mi prostě ublížil. Samozřejmě taky ublížil Agátě, což mě štve," zdůraznil.

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)