Agáta Hanychová se po loupeži namíchla: Šílená policie! Nešetřila ani ambasádu

Agáta Hanychová 3

Autor: Pavel Krejčí

20. srpna 2023 9:19

Agátu Hanychovou a Jaromíra Soukupa potkala v tomto týdnu velká nepříjemnost, když se lupiči zaměřili na jejich dům ve španělském letovisku Marbella. Dceru herečky Veroniky Žilkové však namíchlo i jednání úřadů, a to nejen těch místních. 

Jak jsme vás informovali, Hanychová a Soukup byli vykradeni ve středu, přičemž trojnásobná maminka zprvu nechtěla záležitost jakkoliv komentovat. "Já vám k tomu nebudu nic říkat," vzkázala. 

Jenže časem se přidalo i rozčarování z jednání úřadů, a to nejenom těch místních španělských. Proto se moderátorka a modelka rozhodla vyjádřit alespoň prostřednictvím instagramového profilu. Nit nenechala suchou na místních strážcích zákona, ale i českých diplomatech.

Čtěte také

"Ano, vykradli nás. Vzali mi zbytek mých šperků, co mi neukradli před třemi lety v Praze. Snad to někomu pomohlo, hodinky můžu mít i v mobilu. Nelpěte na věcech," snažila se být nejprve nad věcí.

Fanoušky také ujistila, že všichni členové rodiny jsou v pořádku. "Ambasáda nám nijak nepomohla, španělská policie funguje šíleně, ale já teď raději řeším teplotu svojí dcery," dodala Hanychová už poněkud rozladěně. 

Témata: Agáta Hanychová