Šichta zvaná StarDance začíná! Iva Kubelková hlásí první zdravotní problém

Iva Kubelková zahájila trénování na StarDance. 2

Autor: Pavel Krejčí

2. srpna 2023 17:50

Česká televize už pamatuje celebrity, které ze zdravotních důvodů odstoupily ze StarDance ještě před startem. Další řada se na obrazovkách objeví už na podzim, takže je nejvyšší čas začít s tréninky. Co se na úvod přihodilo Ivě Kubelkové? 

Kubelková patří k velkým hvězdám chystané řady StarDance. V pondělí se fanouškům ozvala z parketu. "Hlásím, že jsme dnes měli první trénink. A taky hlásím první puchýř na noze," svěřila se na instagramovém profilu, kde zveřejnila fotku s tanečním partnerem, který v předchozích řadách doprovázel například její někdejší kolegyni Gabrielu Soukalovou.

"A taky hlásím, že Martin Prágr je na mě zatím hodný a že jsme se dnes drželi hesla, hlavně nepřepálit start," pokračovala moderátorka a modelka. "Bože, kolik těch puchýřů ještě bude, vždyť první přenos je až 14.října," povzdechla si.

Mezi největší hvězdy letošní StarDance budou dále patřit herci Ivana Chýlková a David Prachař či zpěvák Richard Krajčo. Show se zúčastní také manželský pár Adamczykových - herec Marek a snowboardistka Eva (za svobodna Samková). Desítku soutěžících pak doplňují herečka Darija Pavlovičová, zpěvačka Tereza Mašková, cukrář Josef Maršálek a vodní slalomář Vavřinec Hradilek.

Témata: Iva Kubelková StarDance