Shopaholicadel věří na životní lásku: S novým partnerem chce vydržet napořád!

Shopaholicadel

Autor: Pavel Krejčí

13. února 2024 8:25

V českém šoubyznyse se pořád něco děje, a to i na poli influencerů. K nim se řadí Adéla Pulcová neboli Shoapholicadel. Dívka vystupující pod tímto pseudonymem informovala fanoušky o tom, že má nového partnera. A podle všeho jde o životní lásku!

Adéla se svěřila, že identitu přítele původně ještě nechtěla odhalovat. "Ale bohužel už jsem udělala tu chybu, tak to řeknu, prostě jsem otočila na streamu kameru, i když jsem nechtěla," uvedla na instagramu. 

Influencerka hned v prvním příspěvku odrážela možné útoky, jako by tušila, že přijdou. "Moc mě to mrzí, ale nepřeji si, abyste měli jakýkoliv kecy na mého přítele, protože on je moje rodina a budu s ním, i když vám se to nelíbí. Je to můj život a nikdo mi do života kecat nebude," vzkázala lidem.

Čtěte také

"Náhodou mám moc pěkného chlapa a jsem s ním šťastná a spokojená jako nikdy v životě. Takhle jsem ještě nikdy v životě nikoho nemilovala. Můžete cokoliv zkoušet, ale náš vztah je tak silný, že spolu už vydržíme napořád a všechno spolu zvládneme. Budu se prostě přítele zastávat navždy, on je strašně moc hodný chlap a pozorný, a hlavně pracovitý," pokračovala.

"Všechny holky mají smůlu, je můj. A navždy budu stát na jeho straně a po jeho boku v dobrém i ve zlém," dodala Shopaholicadel. 

Témata: Shopaholicadel