Dokonalá Eva Perkausová: Po porodu leze na nervy i jiným slavným maminkám!

Eva Perkausová 4

Autor: Pavel Krejčí

12. února 2024 15:25

Eva Perkausová po narození druhého potomka nepřijímá jen gratulace. Došlo totiž i na jednu dobře míněnou výtku ohledně toho, jak se čerstvě dvojnásobná maminka prezentuje. Moderátorka se totiž nechala vyfotit jen pár dní po porodu, což neuniklo Lucii Šlégrové.

Šlégrová se na sociální síti přiznala, že forma Perkausové jen pár dní po porodu u ní hodně rezonuje. "Nevím, jak to ta ženská dělá, je to neuvěřitelné. Já to prostě nechápu a přála bych to každé z nás, abychom to takhle měly," svěřila se. A ženám zdůraznila, že "to není normální".

"Normální je vypadat oteklá, obtloustlá, unavená, vyblitá, a většinou bohužel fakt nepřitažlivá. Plus 27 kilo, jako bonus vyhřezlý konečník, na kruhu jsem seděla ještě tři měsíce po, a jeden uzlík lásky," uvedla manželka legendárního hokejisty. 

Podle Šlégrové vypadá naprostá většina žen po porodu jako ona. Zdůraznila přitom, že nejde o závist. "Také bych si to přála, jenom to prostě nějak nevyšlo. Třikrát jsem rodila a třikrát mi to nevyšlo, nevadí. Už to nebudu počtvrté zkoušet, zda budu takhle krásná. Já vím, že nebudu," dodala. 

Témata: Eva Perkausová Lucie Šlégrová