Shopaholic Nicol o náročném porodu: Stále ho psychicky zpracovává

Nikola Čechová 5

Autor: Zdeněk Tuhý

15. června 2024 20:44

Influencerka Shopaholic Nicol je od března šťastnou maminkou. Na svět přivítala společně s přítelem Adamem syna Huga. I když je to pro ni šťastné období, porod měla náročný a nerada na něj vzpomíná. 

O průběhu porodu se pochlubila svým fanouškům na sociálních sítích, se kterými sdílí téměř vše důležité ze svého života. Nedávno promluvila i o svém porodu, o kterém nerada mluví. „Fyzicky jsem po porodu už plně ok. Šlo to u mě velice rychle, protože jsem rodila přirozeně a neměla vlastně žádné poranění, což nikdo na sále, po tom všem, vlastně nechápal,“ napsala Shopaholic Nicol alias Nikola Čechová.

„Je to pro mě nezpracované téma. Stále je těžké o celém porodu a pobytu v nemocnici mluvit i s blízkými, natož veřejně,“ odpověděla Shopaholic Nicol na dotaz, zda bude mluvit o porodu v podcastu. 

Čtěte také

„Nešlo udělat nic jinak z mojí strany, nemohla jsem to ovlivnit. Takže bych neměla radu. Možná, ať nerodíte na Bulovce,“ sdělila influencerka, která se snaží svým příběhem pomoct i jiným budoucím maminkám.

„Není to podle mě tolik o porodnici, ale o lidech, protože tu sestru, co jsem pak zažila na šestinedělí v Podolí, bych nikomu nepřála. Ale naopak jsem tam měla naprosto skvělou doktorku i sestru na JIP. Vše je o lidech,“ doplnila Nikol. 

Témata: Nikola Čechová (Shopaholic Nicol)