Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol: První fotky po propuštění z nemocnice!

Nikola Čechová (Shopaholic Nicol) 3

Autor: Pavel Krejčí

22. března 2024 10:04

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol se v březnu stala maminkou, ale pobyt v porodnici se jí po náročném porodu protáhl. Nyní ale konečně mohla potěšit fanoušky tím, že se jim poprvé po narození miminka přihlásila z domácího prostředí. 

"Naše poprvé venku si tu odložím," napsala Nikola ke čtyřem fotografiím, které zveřejnila na instagramovém profilu. Už jen samotným textem naznačila, že rodinka poprvé vyrazila na procházku do města.

Čechová oznámila na konci loňského srpna, že je těhotná. V březnu přivedla na svět chlapečka Huga. Jak uvedla na sociální síti, porod neprobíhal právě idylicky.

"Narodil se nám v neděli po náročným třídenním porodu a já konečně dneska můžu s tou největší pokorou napsat, že jsme oba v pořádku, i když cesta domů nás ještě zatím bohužel nečeká," svěřila se influencerka a moderátorka.

"Poslední týdny byly ty nejtěžší v mým životě a už se nemůžu dočkat, až budeme všichni tři spolu doma a všechno to společně doženeme a domazlíme. Ale jestli mi něco tohle období ukázalo, tak to, že je člověk silnější, než si myslí, a že mám toho nejlepšího chlapa na světě, protože bez něj bych to rozhodně psychicky ani fyzicky nedala," dodala novopečená maminka po porodu.

Témata: Nikola Čechová (Shopaholic Nicol)