Shannen Doherty už má rakovinu i v kostech! Nevzdává se, pomáhá jí jedna věc

Shannen Doherty 3

Autor: Pavel Krejčí

5. prosince 2023 20:12

Shannen Doherty, kterou celosvětově proslavil seriál Beverly Hills 90210, se už řadu let potýká s život ohrožujícími zdravotními problémy. Navzdory tomu, že vede zdánlivě nerovný boj, se rozhodně nevzdává. 

Už v roce 2015 byla herečce poprvé diagnostikována rakovina prsu. Po dvou letech boje se podařilo dosáhnout stavu remise. Nicméně v roce 2020 Dohertyová oznámila, že rakovina se vrátila a metastázovala do pokročilého čtvrtého stadia.

Nejnověji přiznala metastáze v kostech, na což upozornil web cas.sk. Do světa však poslala jasnou zprávu, že nechce umřít. "Ještě jsem neskončila se životem. Ještě jsem neskončila s láskou. Ještě jsem neskončila s tvorbou. Neskončila jsem s tím, že snad změním věci k lepšímu. Prostě jsem neskončila," nechala se slyšet.

Čtěte také

Hvězda kultovního seriálu Beverly Hills 90210 také popsala, jak jí pomáhá víra. "Vstávám a chodím spát s poděkováním Bohu, modlím se za věci, na kterých mi záleží, bez toho, abych žádala příliš mnoho," prozradila. 

"Vím, že to zní kýčovitě a bláznivě, ale člověk si jednoduše všechno víc uvědomuje a cítí se požehnaný. Jsme lidé, kteří chtějí pracovat nejvíc, protože jsme jednoduše tak vděční za každou sekundu, hodinu, každý den, kdy tu můžeme být," dodala herečka. 

Témata: Shannen Doherty