S Patricií Janečkovou (†25) se lidé rozloučí o víkendu! Zdrcený manžel poprvé promluvil

Patricia Janečková 2

Autor: Pavel Krejčí

5. října 2023 15:15

Patricie Janečková věřila, že boj se zákeřnou nemocí vyhraje. Dokonce se letos provdala. Osud k ní byl nicméně krutý, v uplynulých dnech přišla ta nejhorší možná zpráva. Kdy a kde se uskuteční poslední rozloučení s pěvkyní? 

Smuteční obřad proběhne v sobotu v kostele svatého Ducha v Ostravě-Zábřehu ve dvou fázích. Od 11 do 13 hodin se s Janečkovou bude moci rozloučit veřejnost, od 14 hodin pak přijdou na řadu rodinní příslušníci a pozvaní smuteční hosté.

Vdovec Vlastimil Burda zároveň poskytl první vyjádření, v němž poděkoval za obrovskou podporu, které se mu v posledních dnech dostalo. "Tuhle srdcervoucí bolest jen částečně mírní pocit, spíš víra, že Paťce už je opravdu lépe. Zaslouží si totiž jen to nejlepší," napsal na sociální síti.

Čtěte také

"Bojovala statečně, pokorně, skromně a dokonce s vtipem a svým krásným úsměvem. Byla silná jako málokdo. Nikdy si, během téhle zákeřné nemoci, na nic nestěžovala, zvládla i to, co občas ani zdraví ne, a nakonec zvítězila. Neodešla sama!" pokračoval herec.

"Byla, je a bude dál upřímně milovaná, obdivovaná, inspirativní a nezapomenutelná. Jsem šťastný, že jsem ji mohl doprovázet a jít s ní až do samého nového začátku. Nebylo to lehké, ale nádherné. Děkuju za Tebe, Pati," dodal Burda. 

Témata: Patricia Janečková