Johnny Depp a Jenna Ortega jsou spolu? Konečně je jasno!

Johnny Depp 6

Autor: Libor Frýdl

18. září 2023 11:08 | Aktualizováno: 18. září 2023 20:25

Spekulace o údajném vztahu herce Johnnyho Deppa a slavné herečky Jenny Ortega nabírají na obrátkách. Oba se proto rozhodli k celé věci vyjádřit.

Nedávné spekulace naznačovaly, že mladičká hvězda seriálu Wednesday randí s o 40 let starším hercem. Šokující tvrzení se objevilo na instagramovém účtu Deuxmoi, který je znám šířením pikantních novinek o celebritách.

Informace o tom, že byl Depp viděn ve společnosti mladé herečky, ale nebyla nijak podložená a tvrzení tak rozdělilo fanoušky na dva tábory. Jedni za schůzkou viděli milostný vztah, jiní se pouze domnívali, že by se mohlo jednat o spolupráci na pokračování filmu Beetlejuice.

Čtěte také

Jak ale oba herci prozradili na sociální síti, pravda je někde úplně jinde. "To je tak směšné, že se ani nemůžu smát," uvedla Ortega v příběhu na Instagramu. "Nikdy v životě jsem se nesetkala ani jsem nepracovala s Johnnym Deppem. Prosím, přestaňte šířit lži a nechte nás na pokoji," dodala podle médií.

Podobně se vyjádřili i i Deppovi zástupci. "Pan Depp nemá se slečnou Ortegou žádný osobní ani profesionální vztah. Nikdy se s ní nesetkal, ani s ní nemluvil," uvedli. Vyvrátili také domněnky týkající se jeho účasti na novém projektu Tima Burtona.

"Není zapojen do žádného projektu s ní a ani to nemá v úmyslu. Je zděšen těmito nepodloženými a zlomyslnými fámami, jejichž cílem je poškodit jeho pověst a kariéru," dodali.

Témata: Jenna Ortega Johnny Depp