Rozchod Soukupa a Hanychové? PRVNÍ SLOVA: Bylo toho až až, je čas si odpočinout!

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová 5

Autor: Pavel Krejčí

28. srpna 2023 15:30

Poprvé se někdo z jednoho z hvězdných párů tuzemského šoubyznysu vyjádřil k překvapivým spekulacím. Týkaly se údajného rozchodu Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa, přičemž prvně jmenovaná se rozhodla na sociální síti jít s pravdou ven. 

Některá média přišla v posledních desítkách hodin s tvrzením, že rodiče několikaměsíční dcery Rozárky se ve Španělsku, kde trávili velkou část léta v letovisku Marbella, pohádali. Soukup se poté měl vrátit do Česka s několikadenním předstihem oproti původnímu plánu. 

Jeho neméně slavná partnerka potvrdila, že se spolu z Pyrenejského poloostrova opravdu nevraceli. Má to však logické vysvětlení, pokud tedy věříte tomu, že Hanychová mluví pravdu. Co přesně řekla během živého vysílání na sociální síti?

Čtěte také

"Kdyby se chtěl někdo ptát, proč pro nás nebyl Jaromír na letišti, tak tam nebyl, protože měl v pět ráno jednání, které bylo navíc v Brně. Tohle byl důvod," konstatovala dcera herečky Veroniky Žilkové. 

Hanychová dodala, že mediální magnát je u sebe doma, protože má hodně práce. "Jinak se samozřejmě nic neděje. Myslím, že jsme spolu teď byli až až a každý si potřebuje trošku odpočinout. Žádný rozchod ani nic podobného se nekoná," poznamenala.

Případné ctitele tak musela zklamat. "Pokud si na mě někdo brousil zuby, tak jsem zadaná," uzavřela celou záležitost. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)