Tvrdík je dědečkem! Dcera Jana má miminko s fotbalovým brankářem Kolářem

Ondřej Kolář a Jana Tvrdíková se radují z potomka.

Autor: Pavel Krejčí

13. září 2023 9:19

Velkou radost zažívají fotbalový brankář Ondřej Kolář a modelka Jana Kolářová (za svobodna Tvrdíková). Během reprezentační přestávky, která na čtrnáct dní zastavila ligový fotbal, přivítali na světě potomka. 

Informace o narození potomka se v úterý odpoledne objevila na sociálních sítích pražské Slavie, kde gólman působí. "Brankář Ondřej Kolář se stal otcem! Obrovská gratulace novopečenému tátovi a manželce Janě. Přejeme hlavně hodně zdraví, štěstí a radosti," uvedl klub.

Radost pochopitelně neskrýval ani Jaroslav Tvrdík. Současný předseda představenstva Slavie a někdejší ministr obrany či prezident a předseda představenstva Českých aerolinií.

Hvězdný pár zatím neprozradil jméno novorozence. Je však známo, že dvojice vybírala z mužských jmen, protože brankář a modelka už v březnu odhalili, že se těší na chlapečka.

Tvrdíková a Kolář už se loni v září vzali. O rok dříve se pár zasnoubil, a to jen krátce poté, co byl gólman hrozivě zraněn při utkání evropských pohárů na hřišti Rangers. Vyvázl tehdy se zlomeninou čelní dutiny.

Témata: Ondřej Kolář (brankář) Jana Tvrdíková