Richard Krajčo byl jedním z favoritů. Jeho konec ve StarDance nikdo nečekal

Richard Krajčo 4

Autor: Libor Frýdl

5. listopadu 2023 11:37

Hrobové ticho. Přesně to zavládlo poté, co v sobotu večer Marek Eben přečetl jméno toho, kdo opustí čtvrtý taneční večer letošní řady StarDance. Jeho konec byl nečekaný, protože populární zpěvák si nevedl špatně u poroty a měl jedním z favoritů soutěže.

V letošní řadě zatím sice září Eva Adamczyková s Jakubem Mazúchem, kteří od poroty sklízí poměrně vysoká hodnocení, úspěšný ale byl i Richard Krajčo a Dominika Rošková. Minulý týden zatančili nejlepší jive večera a ten se porotě líbil natolik, že za něj udělila 26 bodů.

Ani předtím si ale nevedli špatně, a nikdo nečekal, že jeho cesta v soutěži skončí tak rychle. Ostatně neměl špatný kurz ani u sázkařů a nejlepší hodnocení od poroty ve čtvrtém kole očekávali bookmakeři právě u Evy Adamczykové, Richarda Krajča nebo Ivy Kubelkové.

Čtěte také

Většina sázkařů měla za to, že nejméně bodů získá Josef Maršálek, a ten se měl podle sázkových expertů se soutěží s největší pravděpodobností rozloučit. Nutno dodat, že ani u porotců velké známky nesklízel.

Krajčo a jeho slovenská taneční partnerka Dominika Rošková si přitom vedli dobře od prvního dílu. Debut si sice v letošním ročníku show odbyli jako poslední, závěrečná cha-cha v jejich podání ale znamenala 22 bodů a vyrovnání nejlepšího výkonu večera. 

Zpěvák po něm poděkoval tanečnici, kterou považuje za strůjkyni prvotního úspěchu. "Nikdy jsem netančil a nikdy bych nevěřil, že ze mě někdo dostane takový pohyb. Je to tvrdý, ale báječný trenér a parťák," napsal na instagramu.

Frotmana kapely Kryštof řadili bookmakeři před začátkem soutěže mezi favority, ačkoliv jeho kurz za poslední měsíc vzrostl z počáteční hodnoty 3,5:1 na 4,5:1 a blíží se tak k Evě Adamczykové s kurzem 5:1.

Témata: StarDance Richard Krajčo