Šok ve StarDance. Čtvrtý taneční večer opustil Richard Krajčo!

StarDance

Autor: Libor Frýdl

4. listopadu 2023 20:20 | Aktualizováno: 4. listopadu 2023 22:09

Čtvrtý taneční večer 12. řady populární soutěže StarDance se stal osudným pro Richarda Krajča, který zcela nečekaně vypadl. V minulém díle, který proběhl netradičně v neděli, soutěž opustil pár ve složení Ivana Chýlková a Jan Tománek. Soutěž už opustili také David Prachař a Zuzana Dvořáková Šťastná. 

V minulých dílech nejvíce zazářila Eva Adamczyková s Jakubem Mazúchem, kteří od poroty zatím sklízí poměrně vysoká hodnocení. Před týdnem zatančili podle poroty zatím nejlepší tanec letošní řady a za svou rumbu si odnesli dosud nejvyšší hodnocení, 29 bodů. Úspěšný je ale i Richard Krajčo a Dominika Rošková, kteří minulý týden zatančili nejlepší jive večera. Ten se porotě líbil natolik, že za něj udělila 26 bodů.

První tanec večera zatančili Iva Kubelková a Martin Prágr. Jejich quickstep se porotě líbil, až na chyby v krocích a délce pohybu. Odnesli si za něj 22 bodů. Vavřinec Hradilek s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou zatančili paso doble, ve kterém porota ocenila zvedačky, našla ale pár chyb v pohybu. Přesto to stačilo na 23 bodů. 

Dariju Pavlovičovou a Dominika Vodičku pochválila porota za jejich quickstep a udělila jim 25 bodů. Josef Maršálek s Adrianou Maškovou zatančili slowfox, který porota ocenila zejména z hlediska jistoty pohybu. Udělila za něj ale jen 19 bodů.

Richardu Krajčovi a Dominice Roškové porota objevila chyby v quickstepu, pochválila ale postavení a udělila za něj 22 bodů. Marek Adamczyk s Lenkou Norou Návorkovou zatančili paso doble, které porota ocenila jako fantastické a ohodnotila 23 body.

Tereza Mašková s Danielem Kecskemétim zatančili quickstep, který se podle poroty vyznačoval čistotou a ladností pohybu. Dostali za něj 25 bodů. Eva Adamczyková s Jakubem Mazúchem zatančili slowfox, který sice měl několik nedostatků, ale tanec porota pochválila a ocenika 27 body.

Letošní ročník soutěže stejně jako v minulosti moderují Marek Eben a Tereza Kostková, výkony celebrit a jejich tanečních partnerů ale letos hodnotí pouze tři porotci, a sice Zdeněk Chlopčík, Tatiana Drexler a Richard Genzer.

Soutěž nakonec opustil pár ve složení Richard Krajčo a Dominika Rošková.

V porotě se letos neobjevil Jan Tománek, který naopak tančil, a to s herečkou Ivanou Chýlkovou. Pekař Josef Maršálek utvořil pár s Adrianou Maškovou. Herci a zpěvákovi Richardu Krajčovi byla přidělena Dominika Rošková, olympijský medailista ve vodním slalomu Vavřinec Hradilek se pokusí rozšířit svou sbírku vavřínů s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou. David Prachař se na parketu objevil se Zuzanou Dvořákovou Šťastnou.

V sestavě dvanácté řady je i jeden manželský pár, televize jej samozřejmě rozdělila. Olympijská vítězka na snowboardu Eva Adamczyková (za svobodna Samková) si zatančí s Jakubem Mazúchem, její manžel Marek Adamczyk tančí s Lenkou Norou Návorkovou. Moderátorce a modelce Ivě Kubelkové přihrál osud Martina Prágra. Herečku Dariju Pavlovičovou provádí televizním parketem Dominik Vodička. Zpěvačka Tereza Mašková spojila síly s Danielem Kecskemétim.

Témata: StarDance