První šel Soukup. A tím Hanychová nekončí! Potvrdil se další ROZCHOD

Agáta Hanychová 4

Autor: Pavel Krejčí

20. října 2023 9:51

Když už něco nefunguje, jak má, Agáta Hanychová se s tím nepáře. Proto se rozešly její cesty s dalším důležitým mužem. Uplynulo přitom jen několik týdnů od rozchodu s Jaromírem Soukupem, po němž se po letech vrátila k Mirku Dopitovi. 

Otec jejího nejstaršího syna Kryšpína ale může být pro tuto chvíli v klidu. Agáta totiž ukončila letitou pracovní spolupráci s osobním asistentem Josefem Koudelkou, který jí nejen s byznysem pomáhal dlouhých šest let. 

Hanychová naznačila, jaké jsou důvody konce jejich společné cesty. "Naše cesty se rozešly, každý jsme chtěli dělat tu práci jinak. Už jsme spolu byli dlouho. Nepohádali jsme se, jen jsme to každý viděli jinak," sdělila deníku Blesk. 

Čtěte také

"Teď si budu všechno dělat sama a do budoucna si možná najdu někoho jiného nebo jiný tým," pokračovala dcera herečky Veroniky Žilkové, které pomáhají vydělávat především sociální sítě.

Hanychová však vysvětlila, že na rozdíl od milostného vztahu se Soukupem nekončí tato pracovní spolupráce nějakými spory. "Spolupracovat už nebudeme, ale kámoši zůstáváme," dodala. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)