Proč už se Veronika Žilková nebude znovu vdávat? Manželé jí za to nestáli!

Josef Homoláč a Veronika Žilková 5

Autor: Pavel Krejčí

16. června 2024 10:02

Veronika Žilková rezolutně tvrdí, že už se znovu vdávat nebude, ačkoliv její vztah s hudebníkem Josefem Holomáčem jen kvete. Neváhala totiž nekompromisně zhodnotit svá předchozí manželství. 

I když Žilková nemůže přijít na jméno poslednímu manželovi Martinovi Stropnickému, tak připustila, že za rozpad každého z manželství nese díl viny i ona sama. Veřejnost přitom považuje za viníka rozvodu spíše jeho.

Populární herečka ale přiznala, že nejdůležitější pro ni byl vztah s dětmi. "Měla jsem to štěstí, že mě moje práce bavila, takže jsem měla práci a koníček v jednom. A strašně mě bavily moje děti. Nepotřebovala jsem kamarádky, protože děti pro mě byly zdroj vztahů," řekla podle deníku Aha!. 

Čtěte také

"Všechno jsem zvládla, odneslo to ale partnerství. Na to jsem čas neměla, a to je zásadní chyba," poznamenala Žilková, aby to vzápětí hodila na muže svého života.

"Nebylo to tím, že bych si neuměla urvat trochu času na partnera, ale nikdo z nich mi za to nestál. Daň za moji slávu jsou tři nepovedená manželství," dodala. 

Témata: Veronika Žilková Martin Stropnický