Proč Agáta Hanychová označila Jakuba Prachaře za debila?

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová 5

Autor: Pavel Krejčí

20. listopadu 2023 14:43

Agáta Hanychová nevychází zrovna nejlépe s těmi bývalými partnery, kteří jsou zároveň tatínky jejích dcer. S Jaromírem Soukupem je to známá a stále ještě čerstvá věc, problémy jsou však po letech i ve vztahu s exmanželem Jakubem Prachařem. 

Hanychová se tím nijak netají, vše prozradila svým "holčičkám" v živém vysílání na sociální síti. "Tatínek číslo dvě se taky pomátl a nesmím dávat Miu na Instagram," spustila dcera herečky Veronika Žilkové. Prachaře přitom vůbec nešetřila. Vyčetla mu například, že prý nonstop pracuje.

"Místo toho, aby s ní byl, tak je s ní chůva a klade si takové podmínky. Je to prostě debil, to jsem neřekla tohle slovo. Tak tam Mia teď nemůže být. A točit výlet s Kryšpínem, kterému je dvanáct. Nevím..." postěžovala si fanynkám.

Čtěte také

To samé ji navíc poměrně nedávno potkalo s Jaromírem Soukupem v návaznosti na zářijový rozchod hvězdného páru. Miliardář expartnerce sdělil, že si nepřeje, aby se na sociálních sítích objevovala jejich dcera Rozárka.

Dvojice ostatně stále vede spor ohledně péče o několikaměsíční holčičku. Na definitivní rozhodnutí se zatím čeká, střídání je zatím dané soudem stanoveným předběžným opatřením.

Témata: Agáta Hanychová