Iva Kubelková přiznala, že ve StarDance trpí!

Iva Kubelková a Martin Prágr 5

Autor: Libor Frýdl

19. listopadu 2023 12:07

Ačkoliv Iva Kubelková patří mezi favority letošní řady StarDance, tancování pro ni není úplně bezproblémové. Jako první letošní pár si sice vysloužila plný počet bodů od poroty, zároveň ale zdravotně trpí.

Pro extra.cz Kubelková před včerejším večerem prozradila, že ji úspěch minulého kola potěšil. "Samozřejmě, že to člověku dodá trošku motivace, ale já se přiznám, že pro nás je opravdu největší motivace odezva těch, kteří nám fandí, kteří nám píší, kteří nás posílají do dalšího kola," uvedla. 

V předchozích kolech si stěžovala, že ji rychlé tance příliš nebaví, nyní už si ale prý zvyká. "Přišla chvíle, kdy si myslím, že naše hopsavé tance začínají docházet, protože jsme to od začátku měli strašně svižný. Teď přichází tance, které začínají být pomalejší, tak uvidíme, bude to zase zcela jiná disciplína," dodala.

Přesto jsou pro ni tréninky náročné. "Já jsem se od určitého dílu zařekla, že už nebudu říkat, co mě bolí, protože ta bolest tak zvláštně putuje tím mým tělem. Nejlépe by vám to asi řekl Martin a můj partner doma, protože není týden, kdy by mě něco nebolelo a každý týden je to trošku něco jiného," podotkla.

StarDance postupně dopadá na všechny zúčastněné. Vypadnuvší Marek Adamcyk před nedávnem prozradil, že je z taneční soutěže pěkně zklamaný. Porota totiž jeden večer ohodnotila jeho quickstep jen 18 body. 

"Zatančili jsme to tak, jak jsme chtěli, všechny pasáže, se kterými jsem měl občas problémy, mi vyšly, Lenka chytla mimino, což bylo zase něco, z čeho měla strach ona a dostali jsme tři šestky," řekl podle serveru super.cz.

"Navíc musíme hned začít trénovat na další přenos, protože nemáme volnou neděli, takže jsme pěkně unavení. Jde to těžko, chybí mi motivace. Párkrát si projedeme, co máme, a jdeme od toho," dodal. 

Hodnocení poroty mu zřejmě opravdu hnulo žlučí, protože se k němu v týdnu vrátil. "Nemohl jsem moc spát. Jsem ale rád, že kromě poroty se náš quicksktep všem dost líbil. Dostali jsme spoustu krásných vzkazů, jak od „lidí z internetu“, tak od kamarádů tanečníků i netanečníků," uvedl.

Pocit křivdy se v něm ale udržel. "Hodně z nich se pozastavovalo nad tím, jak nás hodnotili. Přesto se mi trénuje těžko. Mám takový vlezlý pocit, že se na to můžu vybodnout, když dělám, co umím, a stejně to za moc nestojí," dodal.

Témata: Iva Kubelková