Přiznání Agáty Hanychové ohledně Výměny manželek: Chlapa nemám jen málo dní v roce!

Agáta Hanychová 6

Autor: Pavel Krejčí

28. října 2023 8:46

Agáta Hanychová má dítě se třemi různými muži, z nichž jednoho pojala i za manžela. Aktuálně je rozvedená, ale nikoliv nezadaná. Klidně by tak mohla zavítat do populární televizní show Výměna manželek. 

Nova do ní už několik známých tváří nalákala, byla mezi nimi Ornella Koktová. Ta se s Agátou přátelí, takže se s ní dokonce objevila v jednom ze živých vysílání na sociální síti, přičemž zazněl dotaz, zdali dcera herečky Veroniky Žilkové někdy půjde do Výměny manželek. 

"Nepůjdu," odpověděla Hanychová, ale připustila, že od produkce nabídku dostala. A ne jenom jednou!

Čtěte také

"Volali mi, ale já jsem neměla žádného partnera, tak jsem se ptala, s kým tam mám asi jít," zavzpomínala trojnásobná maminka, která prý nabízela chůvu nebo svou neméně slavnou maminku. Jak známo, momentálně by o druhém účastníkovi bylo jasno. Po rozchodu s Jaromírem Soukupem totiž opět navázala vztah s Mirkem Dopitou, otcem syna Kryšpína.

Nova však měla smůlu, protože se neozvala ve správnou chvíli. "Vždycky se trefili do doby, kdy jsem neměla partnera, což je málo dnů v roce," podotkla Hanychová, která tak nepochybně pobavila své fanynky. 

Témata: Agáta Hanychová Výměna manželek