Agáta Hanychová má další problém se Soukupem: Je to na hlavu!

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup 5

Autor: Pavel Krejčí

27. října 2023 15:05

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup rozhodně nesměřují ke smíru. I několik týdnů po rozchodu je situace mezi nimi vyhrocená, především z toho důvodu, že vedou spor o dceru Rozárku. Hanychová má nově problém s tím, co dělá její expartner. 

Soud i podruhé přišel s předběžným opatřením, podle kterého musí Hanychová třikrát týdně a každý druhý víkend předat holčičku Soukupovi. Potvrdil to sám miliardář, který zároveň ozřejmil, jak je možné, že obsah opatření je stejný jako poprvé.

"Důvod zrušení opatření je ten, že během prvního vystavení nastala procesní chyba, a tak ji soud opravil touto cestou," vysvětlil. To ještě netušil, že bývalé partnerce se vůbec nebude líbit, že o celé záležitosti mluví s médii.

Čtěte také

Dcera herečky Veroniky Žilkové je zjevně toho názoru, že by veřejnost nemusela vědět o tom, jak si dělí péči o několikaměsíční Rozárku. "Nemyslím si, že je vhodné vynášet do médií rozhodnutí soudu, které se navíc týká půlroční holčičky. Přijde mi to celé na hlavu," řekla webu super.cz. 

Hanychová nezapomněla zmínit, že celý spor stále není u konce. "Jde stále jen o předběžné opatření, ne o rozhodnutí soudu," zdůraznila. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)