Přizná Agáta Hanychová chybu? Slova o podivném a nelogickém vztahu!

Agáta Hanychová a Mirek Dopita 3

Autor: Pavel Krejčí

13. listopadu 2023 9:23

Agáta Hanychová jde ze vztahu do vztahu, až by se řeklo, že muže střídá jak ponožky. Jako zatím poslední si ji získal Mirek Dopita, otec jejího syna Kryšpína. Pár se dal po letech znovu dohromady, jenže možná mu už brzy odzvoní. Jsou pro to nějaké indicie... 

Naposledy dostal od Agáty Hanychové kopačky Jaromír Soukup, stalo se tak na začátku letošního září. Následně se po jejím boku začal objevovat Dopita, až došlo k veřejnému přiznání, že jsou spolu. V nedávné době už se však objevily spekulace o možném rozpadu vztahu.

Nyní se dokonce někdo nechal slyšet, že trojnásobná maminka vystěhovala svého posledního partnera a pouze přemýšlí nad tím, jak celou věc "prodat" médiím.

Čtěte také

"Pochopila, že udělala chybu. Je to podivný vztah, který nedává žádnou logiku," uvedl zdroj webu expres.cz, který poukazuje na jisté indicie naznačující, že spolu vlastně ani nejsou.

Podle informátora měl skončit i jejich profesní vztah. "Mirek jí měl pomáhat s Instagramem, ale to Agáta rychle vzdala, protože pochopila, že to Dopita se sociálními sítěmi prostě vůbec neumí," dodal zdroj. 

Témata: Agáta Hanychová Miroslav Dopita