Jaromír Soukup má po Agátě Hanychové jinou? Miliardář promluvil!

Jaromír Soukup 5

Autor: Pavel Krejčí

11. listopadu 2023 13:06

Jaromír Soukup zažívá turbulentní časy v osobním i profesním životě, proto si zřejmě nechce přidělávat další starosti. Představovat by je mohl i nový vztah, o kterém se už spekulovalo. Kde je pravda, naznačil sám miliardář. 

Sám musí dobře vědět, že Agáta Hanychová se po rozchodu s ním dala poměrně rychle dohromady s Mirkem Dopitou, tatínkem syna Kryšpína. Podnikatel ale veřejně deklaroval, že se do nového vztahu nehrne. 

Přesto jsme vás na konci října informovali o jeho setkání s jistou dámou, přičemž to mezi nimi mělo podle očitých svědků jiskřit. Soukup ale nyní vzkázal, že zvěsti o vztahu s jistou Markétou se nezakládají na pravdě.

Čtěte také

"Je to blbost. Známe se, jsme léta přátelé a naprosto nic mezi námi není," sdělil serveru super.cz. Veřejnosti zároveň ozřejmil, že má plnou hlavu jiných věcí. "Od rozchodu s Agátou v mém životě jiná žena není, žiju prací," dodal.

Miliardář a dcera herečky Veroniky Žilkové se rozešli na začátku září po více než roce vztahu, ze kterého mají dceru Rozárku. Nebyli se ovšem schopni dohodnout na podobě střídavé péče o několikaměsíční holčičku. Nyní se oba řídí předběžným opatřením a čekají na definitivní rozhodnutí soudu. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)