Princi Harrymu se rozsvítilo? Nová strategie ve vztahu k monarchii a Británii!

Vévodkyně Meghan a princ Harry 3

Autor: Pavel Krejčí

18. prosince 2023 13:57

Možné usmíření prince Harryho a jeho ženy Meghan se členy britské královské rodiny se naposledy řešilo při listopadových narozeninách krále Karla III. Další takovou příležitostí jsou Vánoce. Co tvrdí zdroje z USA, kde pár momentálně žije? 

Podle zdroje amerického webu Page Six je usmíření s královskou rodinou novou strategií prince Harryho, protože se blíží 40. narozeniny, které oslaví v příštím roce, což mu pomáhá si uvědomovat, jak rychle plyne čas. 

Již zmíněný web sice informoval, že se nedá očekávat vánoční návštěva páru ve Velké Británii, ale mladší syn Karla III. se hodlá králi ozvat telefonicky z USA. 

Čtěte také

Panovník v listopadu oslavil 75. narozeniny, přičemž se hodně řešilo, zdali princ přijede na Britské ostrovy. Cesta se nakonec nekonala. Se situací dobře obeznámené zdroje BBC ale tvrdily, že vévoda ze Sussexu se chystá svému otci zavolat a popřát mu k narozeninám.

The Telegraph nakonec napsal, že k telefonickému hovoru opravdu došlo. Povídání to prý bylo přátelské, Karel III. dostal k uchu i Harryho manželku Meghan. Pár mu také připravil originální dárek, kterým bylo video, na němž vnoučata popřála králi písničkou všechno nejlepší. Podle zmíněného listu šlo o náznak možného zlepšení vztahů. 

Témata: Princ Harry Král Charles III. (Karel III.) Meghan Markle