Princezna Kate terčem spekulací: Je vůbec naživu? Z paláce přišla odpověď!

Kate Middleton na vánoční akci 4

Autor: Pavel Krejčí

29. února 2024 8:43

Šílené teorie a spekulace rozvíjejí lidé kvůli tomu, že princeznu Kate už několik týdnů nikdo neviděl. Monarchie přitom avizovala, že po lednové operaci břicha se manželka následníka trůnu bude držet v ústraní. Přesto se museli lidé z královských paláců ozvat.

Nejrůznějším teoriím a spekulacím nepochybně nahrálo i rozhodnutí prince Williama, který v úterý zrušil naplánovaný program z osobních důvodů. On sám důvody blíže nespecifikoval. Mnozí si to ale hned vyložili tak, že starší ze synů nemocného krále Karla III. to udělal kvůli své ženě.

Podle zdroje magazínu People se Kate nadále daří dobře, zatímco pokračuje rekonvalescence. Nicméně se očekává, že princezna z Walesu se k pracovním povinnostem nevrátí dříve než po Velikonocích.

Čtěte také

Kate v lednu na soukromé klinice London Clinic podstoupila plánovanou operaci břicha, o které se do poslední chvíle nevědělo. Po propuštění z nemocnice se zotavovala nejprve ve Windsoru, posléze se přesunula na venkovské sídlo Anmer Hall v Norfolku.

V současnosti není jediným členem královské rodiny se zdravotními problémy. Vážnější je stav krále, jemuž byla diagnostikována blíže nespecifikovaná rakovina. Panovník momentálně podstupuje léčbu. 

Témata: Kate Middleton