Harry a Meghan upadají do nemilosti? Trump jim poslal jasný vzkaz!

Vévodkyně Meghan a princ Harry 3

Autor: Pavel Krejčí

28. února 2024 8:42

Princ Harry se může cítit jako persona non grata ve Velké Británii, ale ani u některých Američanů nemá na růžích ustláno. A musí se děsit scénáře, pokud by se Donald Trump opět stal prezidentem. Proč?

Ve Spojených státech aktuálně probíhá kampaň před listopadovými prezidentskými volbami, v nichž se očekává opakování souboje úřadujícího prezidenta Joea Bidena s jeho předchůdcem Donaldem Trumpem. A zdá se být celkem reálné, že se druhý jmenovaný do Bílého domu může vrátit...

Pokud by se tak stalo, zřejmě to nepotěší prince Harryho. Trump totiž rozhodně nepatří k jeho fanouškům. Jak upozornil Nový Čas, republikánský politik věnoval mladšímu synovi britského krále jeden ze svých nedávných výroků. 

Čtěte také

Princ totiž žije v USA, což se některým lidem nelíbí. Dokonce probíhá právní spor vyvolaný  konzervativním think-tankem, který chce použít tvrzení uvedená v biografické knize Spare jako důvod ke zrušení jeho víz. Vévoda ze Sussexu se v ní zmínil o tom, že vyzkoušel drogy.

Podle Trumpa byly úřady k Harrymu a jeho ženě Meghan příliš laskavé a shovívavé, když jim umožnily žít ve Státech. "Já bych ho nechránil. Zradil královnu. To je neodpustitelné," nechal se slyšet exprezident. 

Témata: Princ Harry Meghan Markle Donald Trump