Princ WIlliam se dopustil ohromného trapasu! On ani Kate na něj do smrti nezapomenou!

Princ William a vévodkyně Kate 4

Autor: Libor Frýdl

1. ledna 2024 19:24

William a jeho manželka Kate spolu jsou už nějaký ten pátek, a tak se velmi dobře znají. V počátcích vztahu to ale zřejmě tak růžové nebylo. Britský princ si totiž zadělal jedním nevkusným darem na pořádný malér.

V začátcích vztahu byl princ William zmatený v tom, jak se má vůči své partnerce chovat. Bylo pro něj těžké koupit Kate nějaký dárek, a jak sám přiznal, zpočátku si kvůli tomu vytrpěl svoje.

V podcastu bývalého anglického útočníka Petera Croucha na BBC Radio Five Live prozradil, co nejbizarněji kdy daroval své polovičce. Přiznal, že na tento dárek on ani Kate nikdy nezapomenou.

Kate přitom patří k velkým milovnicím módy, a má i obrovskou zásobu šperků, princ tak mohl jíst na jistotu Namísto toho ale koupil dar, který nespadá ani do jedné kategorie.

"Jednou jsem dal své ženě dalekohled . Nedopadlo to dobře. Nikdy mi nedovolí na to zapomenout," svěřil se.

Čtěte také

"Upřímně, netuším, proč jsem jí koupil dalekohled, tehdy se mi to zdálo jako dobrý nápad," vysvětlil se smíchem. Dodal, že Kate nebyla nadšená, ale vzala to s nadhledem.

Nedopustí si však dodnes žádnou příležitost, kdy může na nevhodný dárek upozornit. Na druhou stranu kdo by čekal, že by ji mohl princ obdarovat nějak honosně, pletl by se. 

Členové královské rodiny si totiž na Vánoce nedávají žádné drahé dary. Namísto toho si koupí něco, co každého rozesměje a pobaví.

Jedním z památných darů byla koupací čepice, kterou zesnulé královně Alžbětě II. daroval její vnuk princ Harry. Ta na sobě nesla nápis z filmu Predator: "Život je svině."

Témata: Princ William Kate Middleton