PRAVDA o Jágrovi: Co bude, až ukončí kariéru? Partnerka Dominika promluvila!

Dominika Branišová a Jaromír Jágr 5

Autor: Pavel Krejčí

19. června 2024 15:55

Jaromír Jágr již naznačil, že nadcházející sezóna by měla být tou poslední v jeho velkolepé profesionální kariéře. Po desítkách let s hokejem tak bude řešit, co má dělat dál. Pomůže mu s rozhodováním partnerka Dominika Branišová?

Jágr už před časem naznačil, že příští extraligový ročník by měl být jeho poslední. "Máme takový plán natočit mou poslední sezonu," prozradil sám slavný útočník v dubnovém vydání pořadu ShowTime stanice CNN Prima News. Jak uvedl, film s ním natáčí Petr Větrovský. 

Sledovat všechno bude hokejistova přítelkyně Dominika. "Musím říct, že se ho snažím podporovat ve všem, co dělá. Když se teď rozhodl pro poslední sezonu, tak jsem mu největší podporou," řekla webu super.cz.

Čtěte také

Legendární hokejista čelí roky dotazům na založení rodiny. Nastane pro to po konci kariéry ta pravá chvíle? "Nemůžu říct, že bych se těšila na to, až skončí. My ani nevíme, co bude. Necháváme tomu otevřený průběh," přiznala Jágrova partnerka.

U hokeje by však Jágr měl zůstat alespoň jako majitel kladenského klubu, který bude zřejmě opět jen bojovat o udržení extraligové příslušnosti. 

Témata: Jaromír Jágr Dominika Branišová