Pozor! StarDance se dnes nekoná. Co je důvodem?

Začala dvanáctá řada StarDance. 3

Autor: Pavel Krejčí

28. října 2023 12:30

Jen 14 dní zatím probíhá aktuální řada StarDance, přičemž přímé televizní přenosy na ČT1 většinou připadají na sobotu. Závěrečný říjnový víkend je ale všechno jinak. Co je důvodem? 

Během probíhajícího víkendu se StarDance objeví na obrazovkách až v neděli večer. Dnes totiž její místo v programu taneční show zaujme sláva na Pražském hradě, kde bude prezident Petr Pavel poprvé ve funkci předávat státní vyznamenání. 

Minule opustil StarDance herec David Prachař, ačkoliv jeho šestnáctibodový výkon nebyl v očích poroty nejhorším tancem večera. Ještě o bod méně získali Josef Maršálek a jeho taneční partnerka Adriana Mašková.

Čtěte také

Delšímu setrvání cukráře v soutěži nepřejí ani sázkové kurzy. Bookmakeři před druhým kolem dobře odhadli, že Prachař je favoritem na brzké vyřazení. Ovšem Maršálek na tom v jejich očích byl úplně stejně, takže se zdá být jeho konec nevyhnutelný. 

Kromě cukráře zůstávají ve hře o titul krále a královny tanečního parketu herci Ivana Chýlková, Darija Pavlovičová a Marek Adamczyk, zpěváci Richard Krajčo a Tereza Mašková, kajakář Vavřinec Hradilek, snowboardistka Eva Adamczyková a moderátorka Iva Kubelková.

Témata: StarDance