Shopaholic Nicol Čechová už zná pohlaví miminka: Bude to...!

Nikola Čechová (Shopaholic Nicol) 3

Autor: Pavel Krejčí

27. října 2023 17:01

Baby boom v českém šoubyznyse se od léta týká i Nikoly Čechové, kterou lidé znají také jako Shopaholic Nicol. Influencerka a televizní moderátorka už dokonce ví, zdali se její rodina rozšíří o chlapce, anebo holčičku.  

Čechová oznámila těhotenství na konci srpna a miminku, které od té doby nosí v břiše, ihned začala přezdívat Hrášek. Nyní už pro něj může vybírat opravdové jméno. Fanouškům totiž prozradila pohlaví miminka.

Influencerky se doktorka na vyšetření zeptala, zdali má tušení, jestli čeká holčičku, nebo chlapečka. Slavná nastávající maminka se upřímně svěřila, že to cítí na kluka. Její intuice se ukázala jako správná. "Máte pravdu, je to kluk jako buk!" odpověděla jí lékařka. 

Čtěte také

"Tak snad nás všechny pak na porodním sále nepřekvapí porodní asistentka s větou, tak tu máme holčičku," dodala známá tvář z televize či sociálních sítí.

Nikolu Čechovou mohou lidé znát ze Snídaně s Novou nebo Survivoru. Je to zhruba rok, co potvrdila definitivní rozchod s dlouholetým partnerem Kubou. Štěstí se na ni však v lásce brzy opět usmálo. 

Témata: Nikola Čechová (Shopaholic Nicol)