POTVRZENO! Leoš Mareš bude v show, kterou označil za největší na světě

Leoš Mareš 4

Autor: Pavel Krejčí

19. června 2024 12:08

Leoš Mareš se objevil v pořadech na obou největších komerčních televizích v Česku, přičemž je jasné, že obě se ho neustále snaží zlákat ke spolupráci. Jedné z nich se to ve spolupráci s jednou slovenskou stanicí povedlo! Kde populárního moderátora uvidíme? 

Všeříkající nápovědou bude konstatování, že se jedná o talentovou show. Mareš ji nicméně nebude moderovat, ale chystá se hodnotit výkony soutěžících.

"Potvrzujeme, že se v show Česko Slovensko má talent opět objeví v úloze porotce ikona televizní scény Leoš Mareš. Diváci si mohou těšit na jeho nezaměnitelný styl, vtip a šarm," uvedla manažerka Jojky Katarína Procházková pro Nový Čas.

Čtěte také

"Po jedenácti letech se vracím do mé oblíbené show - největší talentové show na světě, která mi kdysi poprvé v mém životě nabídla místo v porotě. Moc se na návrat těším a ještě víc se těším na své kolegy z poroty. Zatím jsem měl tu čest jen s Jarem Slávikem," uvedl k novému angažmá sám Mareš.

V pokračování odpovědi naznačil, že by mohl být přísnějším porotcem než v minulosti. "Za těch jedenáct let se stalo spoustu věcí a doufám, že mi moje zkušenosti ze šoubyznysu pomohou za porotcovským stolem a nezklamu diváky," dodal moderátor.

Témata: Leoš Mareš Česko-Slovensko má talent