Petra Kvitová prozradila, jaké příjmení bude nosit po svatbě!

Petra Kvitová 3

Autor: Pavel Krejčí

1. září 2023 10:39

Od velkolepé a pro mnohé nečekané svatby Petry Kvitové s jejím trenérem uplynul už více než měsíc, přesto se její fanoušci stále dozvídají další a další novinky. Konkrétně až probíhající US Open se stoprocentní jistotou odhalilo, jaké příjmení bude tenistka nosit. 

Není to jednoduchá volba, protože na kurtech ji všichni znají jako Kvitovou, dvojnásobnou wimbledonskou vítězku. Nebo možná naopak, je to jednoduché. "Jasně, zůstanu Kvitová. To ani nemá cenu měnit, stejně si to nikdo nebude pamatovat," konstatovala v rozhovoru pro deník Sport. 

Nikoho ale nepřekvapí, že v civilním životě má příjmení Vaňková-Kvitová. "Až se vrátím domů, budu si dělat nové doklady," prozradila hrající legenda českého tenisu. 

Čtěte také

Kvitová a Vaněk se vzali na statku Oblík na konci letošního července, předcházeli tomu zásnuby během loňského srpna. Známými tvářemi byli například kamarádka z tenisového prostředí Barbora Strýcová nebo profesor Pavel Kolář. 

Třiatřicetiletá tenistka už dříve jednou zasnoubená byla, ale s hokejistou Radkem Meidlem se nakonec rozešli. Mezi její partnery v minulosti patřili i kolegové Adam Pavlásek a Radek Štěpánek. 

Témata: Petra Kvitová