Petra Kvitová a její televizní tajemství: Co si před kamerami nechávala pro sebe?

Petra Kvitová se provdá za svého trenéra Jiřího Vaňka 4

Autor: Pavel Krejčí

24. února 2024 11:46

Petra Kvitová se po mnoho let objevovala v televizi v přímých přenosech z tenisových utkání. Tentokrát se ukázala v předtočeném zábavním pořadu. Letos je totiž v jejím životě všechno jinak.

Letošní tenisová sezóna je v plném proudu, dámy i pánové už mají za sebou první grandslam. Petra Kvitová z dobře známých důvodů na kurtech chybí. Mohla se tak v pátek večer objevit v premiéře nového dílu populární televizní show Máme rádi Česko.

Epizody se nicméně předtáčejí, takže tahle konkrétní vznikla v prosinci, kdy se ještě oficiálně nevědělo, že jedna z našich nejlepších tenistek přeruší kariéru. Před kamerami bylo těhotenství ještě jejím velkým tajemstvím. 

Čtěte také

Populární lvice se pak radostnou novinkou z osobního života pochlubila na Nový rok. "Přejeme Vám vše nejlepší do nového roku a zároveň se s Vámi chceme podělit o skvělou novinku. V létě očekáváme miminko," oznámila Kvitová na sociální síti. 

"I když mi bude chybět má každoroční cesta do Austrálie a sport, který miluju, těším se na to, že strávím nějakou dobu doma přípravou na tuto vzrušující příští kapitolu v našich životech," dodala.

Témata: Petra Kvitová