Hana Mašlíková se musí po rozpadu manželství otáčet! Dělá to pro Andreáska

Hana Reinders Mašlíková 3

Autor: Pavel Krejčí

23. února 2024 14:47

Nové hvězdné páry vznikají, jiné se rozpadají. Byli to Hana Mašlíková a André Reinders, kteří v uplynulých týdnech oznámili možná první velký letošní rozchod. Oznámením to ale celé teprve začalo. Nyní je třeba nastartovat nový život... 

Mašlíková nedávno označila definitivní krach manželství za obrovskou životní prohru, nicméně potvrdila, že rozvod už je v řešení. "Oba se snažíme, aby jsme ve všem došli k závěru dohodou jako dva rozumní dospělí lidé," napsala na instagramu.

Moderátorka a modelka zároveň prozradila něco, co spoustu lidí překvapilo. Navzdory rozpadu manželstvím totiž přiznala, že s Andrém stále oba žijí pod jednou střechou. Pro společného syna je to samozřejmě dobré. Všichni ale tušili, že stěhování je výhledově nevyhnutelné.

Jak upozornil deník Blesk v těchto únorových dnech, už k němu dochází. "Stěhování je v plném proudu. Hlavně se z toho co? Ano," vzkázala Mašlíková na sociální síti, kde zveřejňuje videa z celého procesu. "Chystám nám s Andreaskem nový vyvoněný domov," dodala. 

Témata: Hana Reinders Mašlíková