Petr Koukal prolomil mlčení: Gábina lže! Je to nedůstojné, uvedl badmintonista

Gabriela Soukalová s bývalým manželem Petrem.

Autor: Pavel Krejčí

8. března 2024 16:56

Do kin ve čtvrtek dorazil film o Gabriele Soukalové, v němž se rozebírá i kapitola jejího manželství s Petrem Koukalem. Badmintonista se proto po letech rozhodl prolomit mlčení a vystoupit na svou obranu. 

Koukal zareagoval prostřednictvím deníku Blesk. Podle svých slov se zařekl, že se k celé situaci nebude jakkoliv veřejně vyjadřovat. "Přijde mi velmi nedůstojné řešit tyto záležitosti veřejně a nevidím v tom žádný smysl," prohlásil. Vyjádření bývalé ženy o důvodech a okolnostech rozvodu každopádně označil za lživá. 

Někdejší vrcholový sportovec zároveň přiznal, že od tvůrce dokumentu Petra Větrovského obdržel nabídku na účinkování ve filmu. Možnosti sdělit lidem svou verzi se ale vzdal.

Čtěte také

"S totožným odůvodněním jsem také před pár měsíci odmítl nabídku pana Větrovského stát se součástí jeho snímku se skutečně velmi výstižným názvem," rýpl si do podtitulu dokumentu Pravda se pořád vyplatí.

Soukalová a Koukal navázali vztah v roce 2014, o dva roky později měli svatbu v nedostavěném gotickém chrámu v Panenském Týnci. Rozvod následoval o čtyři roky později. 

Témata: Gabriela Soukalová