Jiří Krampol trápí přátele! Někdo ho prý využívá, je to slepá láska

Jiří Krampol přestavil chystaný dokument Život je sranda. 3

Autor: Pavel Krejčí

8. března 2024 11:04

O Jiřím Krampolovi se dozvídáme zejména v souvislosti se zdravotními problémy. Vzhledem k tomu, že je mu 85 let, to není nic divného. Už méně bychom s ohledem na jeho věk čekali, že se budou řešit milostné vztahy. A přece... 

Podle stanice CNN Prima News, která se odkazuje na jeho přátele, navazuje Krampol s někým vztah už přes rok. Herec a bavič má být po boku neznámé velmi šťastný. Má to ale háček...

"Její společnost mu dělá neskutečně dobře, září vedle ní jako sluníčko, ale bohužel všechno vidí růžovými brýlemi. Pořád doufá, že se k němu nastěhuje a bude s ním, ona je ale už několik měsíců ve Švýcarsku se svým přítelem, který je pokerový hráč, do Česka jezdí jen na otočku," popsal zdroj zmíněné televize. 

Čtěte také

Krampol měl svou lásku pozvat na dovolenou do zahraničí, ze které ale na poslední chvíli sešlo. Přátelé si o něj dělají starosti. "Pokud to takhle půjde dál, nebude mít jednou ani na nějaké zařízení, kde by se o něj někdo postaral. Všichni o něj máme strach, zkoušeli jsme si s ním o tom promluvit, ale je to marné, nedá si říct. Je prostě zamilovaný, nevidí, neslyší," dodal zdroj. 

Sám Krampol tvrdí, že jde o báječnou holku, nikoliv o zlatokopku. "Nic ode mě nepotřebuje, je naprosto soběstačná. Navíc po mediálním zájmu absolutně netouží, což je mi také sympatické," nechal se slyšet. 

Témata: Jiří Krampol