Patrasová a Slováček o boji dcery s rakovinou: Anička je bojovnice! Co pro ni dělají?

Felix Slováček a Dáda Patrasová

Autor: Pavel Krejčí

15. února 2024 9:55

Když člověk bojuje s vážnou nemocí, podpora od blízkých je v podstatě nezbytnou záležitostí. Uvědomují si to i rodiče Aničky Slováčkové, tedy Felix Slováček a Dáda Patrasová. Co všechno kvůli nemocné dceři dělají? 

Patrasová a Slováček dali společně rozhovor deníku Blesk a v něm popsali, jak obezřetní kvůli nemocné dceři jsou. "Snažíme se vyhýbat lidem, protože i kvůli Aničce už nechceme, abychom přinesli nějakou chřipku," prozradila herečka. 

Podle jejích slov pokračuje léčba chemoterapiemi. "Když něco potřebuje, vyskočíme a uděláme, co potřebuje. Ona je skutečně bojovnice a všichni držíme palce, aby měla to velký štěstí a tu mrchu zdolala!" doplnil hudebník svou manželku. 

Čtěte také

Slováčková začátkem loňského října na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována o necelý měsíc dříve, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala. 

Témata: Dagmar Patrasová Felix Slováček Anna Slováčková