Agáta Hanychová se pochlubila valentýnskou kyticí: Fanoušci řešili spíše její aroma

Agáta Hanychová 6

Autor: Zdeněk Tuhý

14. února 2024 16:02

Agáta Hanychová (38) slaví letošní Valentýn po delší době šťastně vdaná a zamilovaná zároveň. Od manžela Miroslava Dopity dostala velikou kytici lilií, kterou se ihned pochlubila na sociálních sítích. 

Agáta Hanychová má ráda výzdobu, oslavy a veliké dárky, proto její manžel Miroslav Dopita neváhal a pořídil Agátě obrovský svazek lilií. Hanychová byla pochopitelně velmi potěšená a ihned se kyticí pochlubila na sociální síti. 

Čtěte také

„Když tvůj manžel koupí kytku, teda lilie z celé Prahy. Miluju tě magore," napsala Agáta k příspěvku na Instagramu. Fanoušci spíše než samotnou kytici začali řešit následnou vůni, kterou lilie produkuje poté, co rozkvete. Lilie jsou totiž známé svou těžkou vůní a většina fanoušků jí radila, ať často větrá. 

„Fuj to bude smrad, až to rozkvete," napsala jedna z fanynek. „Tak rychle otevřít okna, jak rozkvetou. Krásné, jen z té vůně bývá opravdu až špatně," radila další. „Neznám horší smrad než z rozkvetlých lilií, proto možná byly v celé Praze," doplnila další z fanynek. 

Další sledující k tématu o silném aroma přišli s tvrzením, že jde pouze o čistou závist. Zbytek komentujících Hanychové přálo krásný svátek a chválili jí kytici. „Nádherné překvapení a manžel má výborný vkus, jinak krásný Valentýn," napsala jedna z fanynek. 

Témata: Agáta Hanychová