Ornella Koktová v Survivoru: Šířila se zvěst... Kde je pravda?!

Ornella Koktová 4

Autor: Pavel Krejčí

29. února 2024 21:41

Jednou z tváří nové řady dobrodružné reality show Survivor je Ornella Koktová, která je samozřejmě na ostrově bez kontaktu s civilizací, takže neví, co se děje doma. Zde se přitom rozšířily spekulace ohledně jejího pokračování v soutěži. Teď už víme, kde je pravda!

Na sítích se konkrétně šířila zvěst o jejím brzkém konci v Survivoru, protože měla být spatřena na letišti. Moc nepomohl ani její manžel Josef při rozhovoru s Agátou Hanychovou. "Oni ji schovávají někde na nějakým hotelu," zaskočil slovy, která by naznačovala její brzké vyřazení.

Nyní už ale víme, kdo soutěž opustil jako první. Z ostrova se poroučela mladičká zpěvačka Adéla Krejdlová, kterou proslavilo účinkování v SuperStar. 

Čtěte také

Známé tváře tentokrát tvoří kmen Titánů, jehož členy jsou kromě Ornelly Koktové zpěvák Sebastian Navrátil, komik Martin Mikyska alias Mikýř, zápasník Samuel "Pirát" Krištofič, tanečník Martin Prágr, herečka Ivana Jirešová, influencerka Yenifer Cao, modelka Denisa Dvořáková, cestovatel Martin Carev a módní návrhářka ​Rachel Karnižová.

Pod modrou vlajkou soutěží kmen Lovců, který se skládá z lidí se silným životním příběhem. Moderátorem reality show je opět Ondřej Novotný, promotér a spoluzakladatel organizace Oktagon MMA.

Témata: Ornella Koktová Survivor