Ornella Koktová o zákulisí Survivoru: Nahota tam byla běžná

Ornella Koktová 3

Autor: Zdeněk Tuhý

14. dubna 2024 15:17

Ornella Koktová je po svém návratu z reality show Survivor velmi žádanou osobou a od té doby byla hostem již mnoha pořadů a talk show. Jedním z nich byl i podcast Agáty Hanychové, ve kterém prozradila i ty intimnější zážitky z ostrova a nebrala si rozhodně servítky.

Ornella Koktová po návratu ze Survivoru byla hostem podcastu u Agáty Hanychové, ve kterém se se rozpovídala a prozradila dost zajímavé příběhy ze zákulisí reality show, včetně samotné nahoty na ostrově. 

„My jsme tam vlastně chodili mezi sebou úplně nahý, protože jsme neměli oheň. Kdyby jste nás viděli, my měly úplně nohy do praku, s těmi tampóny, vedle nás ti frajeři,“ uvedla Koktová v podcastu. Poté se trochu zarazila a snažila se to vysvětlit. „Byl to zvláštní pocit. Já ty lidi vůbec neznala, byli jsme tam druhý den a byli promoklí až na kost. Museli jsme se ve tmě převléknout a bylo divné být mezi nimi nahatá. Při tom převlékání, takhle jsem to myslela,“ sdělila poté. 

Čtěte také

Influencerka a podnikatelka také musela řešit pár neshod. „Musela jsem žehlit trochu průser, když jsem pak potkala Andreu Bezděkovou. Musela jsem jí vysvětlit, že jsem se opravdu se Sebastianem netulila nahá v noci, protože bychom tam asi zmrzli. Pak to pochopila a i s tou jsem už naštěstí v pohodě,“ uvedla Ornella. 

Témata: Ornella Koktová