Ornella Koktová přišla s tvrdým přiznáním: Děti už nebude mít

Ornella Koktová 7

Autor: Zdeněk Tuhý

31. března 2024 15:03

Ornella Koktová (31) se nebojí nikdy říct svým fanouškům čistou pravdu. S nečekaným přiznáním přišla i teď. Oznámila, že tři porody jí už stačily. Po posledním porodu strávila několik týdnů v nemocnici, proto se rozhodla pro sterilizaci.

Ornella Koktová je šťastnou maminkou tří dětí, které má s manželem Josefem Koktou. Ovšem poslední porod dal oběma hodně zabrat. Po narození Lili přišly totiž komplikace, poté musela Ornella strávit několik týdnů v nemocnici. 

„Byla jsem tenkrát na hranici života a smrti,“ řekla Ornela v rozhovoru pro deník Blesk. „Nechala jsem si dokonce přerušit vejcovody, protože moje tělo absolutně odmítalo jakoukoli antikoncepci, vždycky jsem po ní měla problémy. Po porodu jsem měla nález pod žebry, otravu krve, absolvovala jsem další operace, fikli mě až nahoru nad pupík a skoro tři neděle jsem ležela na jednotce intenzivní péče a následně ještě na normálním oddělení,“ svěřila se Ornella zmíněnému deníku. 

Influencerka byla také jednou z účastnic oblíbené reality show Survivor, ve které ale nevydržela moc dlouho. Důvodem rozhodnutí účastnit se, byl fakt, že si toho kvůli dětem moc neužila a motorem byla také slušná odměna. „Dva měsíce jsem se rozhodovala, jestli nabídku přijmout, nebo ne. Ale nakonec zvítězil fakt, že jak jsem měla Quentina strašně brzo, maturovala jsem těhotná a hopsla jsem rovnýma nohama do rodinnýho života, úplně jsem přišla o takový ty dvacátý roky života, kdy cestujete, poznáváte, chodíte na festivaly a podobně,“ zmínila se také v rozhovoru.

Témata: Ornella Koktová