Ondřej Brzobohatý fandí mámě, ale... Vážné otázky ohledně zdraví!

Ondřej Brzobohatý ve studiu s Richardem Müllerem. 3

Autor: Pavel Krejčí

22. února 2024 15:49

Ondřej Brzobohatý si vyzkoušel televizní taneční soutěž, takže ví, jak velká dřina to je. Nyní mu o tom může poreferovat jeho maminka Hana Gregorová, která kývla na velkou výzvu u našich sousedů na Slovensku. 

Na Slovensku odstartuje v neděli 3. března nová řada Let's Dance, obdoby naší StarDance. Zasáhne do ní i Hana Gregorová, což její syn kvituje. "Byl jsem rád a jsem doteď rád, že do toho šla," řekl Ondřej Gregor Brzobohatý deníku Blesk.

Hudebník si nicméně dělá i jisté obavy. "Často jí volám, kontroluji ji, ptám se na její zdravotní stav a jestli to všechno zvládá. Zatím to zvládá a je nadšená. Teď mi zase poslala další video z tréninku, už jich mám několik ve své sbírce," dodal.

Čtěte také

Známá herečka přitom nemusí váhat a může požádat o radu i právě svého syna, který se zúčastnil deváté řady StarDance i se svou bývalou manželkou Taťánou Kuchařovou. V roce 2018 se soutěže zúčastnila i hudebníkova současná žena Daniela Písařovicová. 

Gregorová se už dříve nechala slyšet, že se těší. "V tomto věku si myslím, že tam budu jediná stará raketa. Doufám, že zvládnu alespoň první tanec a že to mého tanečního partnera fyzicky nezničí, ale věřím, že to bude příjemné a hezké," svěřila se.

Témata: Ondřej Brzobohatý Hana Gregorová