Odhodlání krále Karla III. navzdory nemoci nezná mezí! Harry se má na co těšit

Král Charles III. 3

Autor: Pavel Krejčí

13. června 2024 8:18

Karel III. má jako britský král stále co na práci, prioritu má navíc v současnosti boj s vážnou nemocí. Monarcha přesto nezapomíná ani na syna, který na zbytek rodiny poněkud zanevřel a přestěhoval se i s manželkou a dětmi do USA. Přichází čas usmíření mezi králem a princem Harrym? 

Je to možné! Podle Nového Času se totiž král nehodlá smířit s tím, že vidí vnoučata Archieho a Lilibet, jejichž rodiči jsou princ Harry a jeho žena Meghan, pouze přes videohovory. Víc než kdy předtím chce proto obnovit pošramocené vztahy. 

Karel III. dosud osobně viděl vnoučata jen několikrát, protože i jemu samotnému v posledních letech přibyly povinnosti, když po smrti své matky Alžběty II. zaujal místo na britském trůnu. 

Čtěte také

Panovník se nyní snaží zapůsobit na Harryho a jeho manželku. Podle anonymních zdrojů poslal malé Lilibet dárek a pohled u příležitosti jejích třetích narozenin, které měla 4. června. 

"Král je absolutně odhodlaný být přítomen v životech všech svých vnoučat. Rodinu si cení nade všechno a ať už bude jeho vztah se synem jakýkoliv, nikdy by se nesmířil jen s tím, že by svoje vnoučata viděl jen přes videohovor," uvedl zdroj deníku Daily Mail. 

Témata: Král Charles III. (Karel III.) Princ Harry Meghan Markle Lilibet Diana Mountbattenová-Windsorová