Nezadaný Jaromír Soukup promluvil o zájmu žen! Něco si neumí představit

Jaromír Soukup (podnikatel, moderátor) 3

Autor: Pavel Krejčí

14. února 2024 16:55

Jaromír Soukup je prý na každém kroku pronásledován. A pokud si myslíte, že ctitelkami, protože je po zářijovém rozchodu s Agátou Hanychovou nezadaný, tak jste na omylu. I o ženách ale mediální magnát promluvil. 

Podle týdeníku Sedmička pronásledují Soukupa zástupci médií. "Asi když můj vztah s Agátou a narození naší dcery byly jedny z nejsledovanějších událostí loňského roku, bulvární fotografové a novináři chtějí zjistit, s kým randím teď. Jinak si to nedovedu vysvětlit," poznamenal.

Mediální magnát oficiálně žádnou novou partnerku světu nepředstavil. Jak ale prozradil, žije svůj běžný život normálně dál a stýká se s lidmi. Možná se tedy brzy někoho po jeho boku dočkáme...

Čtěte také

"Žiju svůj život dál. A samozřejmě že ženy v něm hrají svoji roli. Vždycky hrály. Ženy obdivuju a neumím si v dlouhodobém horizontu bez žen život představit, stejně jako naprostá většina mužů," dodal miliardář.

Je však pravdou, že Soukup měl v úvodu letošního roku zcela jiné starosti. Řešil problémy v podnikání kolem TV Barrandov, navíc se musel popasovat s výzvou v podobě boxerského zápasu s Alešem Bejrem.

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)