Agáta Hanychová ostře reagovala na údajné lži Soukupa! Řekla, o co mu jde

Agáta Hanychová 4

Autor: Pavel Krejčí

12. února 2024 16:50

Kolem dárků, které se ona rozhodla prodat, se točí nejnovější fáze sporu bývalých partnerů Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa. Dospěla navíc do bodu, kdy si oba začali vyměňovat nepěkné vzkazy přes média. 

Hanychová konkrétně nabídla fanynkám ke koupi některé šperky. Soukup ozřejmil, že šlo o darované hodinky, které měly být náhradou za ty odcizené, a také o náramek z kolekce k náhrdelníku. Hvězdný pár se rozešel loni v září. 

Jak známo, jejich medializovaný spor má i právní rovinu, kterou miliardář v uplynulých dnech okomentoval. "Když mluví o soudech, tak to rozhodně není tak, že bych na ni podával jedno předběžné opatření za druhým. Vždy jsem se s ní snažil lidsky dohodnout. Bohužel, nikdy jsem nebyl vyslyšen," nechal se slyšet.

Čtěte také

Dcera herečky Veroniky Žilkové to nenechala bez reakce, i když mohla, protože ve svých vyjádřeních moc neřekla. "Já už se k tomu pánovi a jeho lžím vůbec vyjadřovat nebudu," vzkázala prostřednictvím webu extra.cz. 

"Jediné, o co mu jde, je, aby byl v novinách, a já už jeho 'popularitu' zvyšovat nebudu," dodala Hanychová, která však ohledně snahy se zalíbit nemá Soukupovi moc co vyčítat. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)