Agáta Hanychová o rozchodu se Soukupem: Mám toho plné zuby, dejte mi pokoj!

Agáta Hanychová 6

Autor: Pavel Krejčí

30. srpna 2023 8:38

Agáta Hanychová odráží spekulace o rozchodu s Jaromírem Soukupem, ale zřejmě nedostatečně důrazně. Svá slova tak musela zopakovat. Její milý k záležitostem osobního života mlčí, protože řeší problémy v podnikání. 

Zvěsti o domnělém rozchodu hvězdného páru spustil návrat ze Španělska, kde dvojice trávila léto v letovisku Marbella. Do Česka ovšem přiletěli každý zvlášť. Hanychová každopádně trvá na tom, že se nic nezměnilo. "Jsme spolu," vzkázala prostřednictvím super.cz a dodala, že má spekulací plné zuby.

"Netušila jsem, že je trestný čin, když vás vyzvedne babička a máma, kterou jste 2 měsíce neviděli," podotkla slavná trojnásobná maminka na instagramu. "Už mi fakt dejte pokoj," vzkázala. 

Čtěte také

Klid ale nemá ani Soukup, což dokazují mediální informace týkající se jeho podnikání, které se dostalo do značných problémů. Kolem společností mediálního magnáta krouží exekutoři. Dokonce se objevily spekulace, že si podnikatel svolává všechny zaměstnance.

Navenek ale miliardář nedává najevo nervozitu. Podle všeho věří tomu, že jeho impérium krizi přežije. "Samozřejmě, že těžkosti ustojíme, bez obav," sdělil webu extra.cz. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)