Nespokojená Agáta Hanychová: Se Soukupem to ještě neskončila!

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup 6

Autor: Pavel Krejčí

31. října 2023 11:42

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se rozešli na začátku září. Ve středu začíná listopad, přesto stále neexistuje definitivní dohoda o rozdělení péče o dceru Rozárku. Záležitost řeší soud. Kdo je zatím s vývojem sporu spokojenější? 

Soud původně přišel s předběžným opatřením, podle kterého musela Hanychová třikrát týdně a každý druhý víkend předat holčičku Soukupovi. To však bylo zrušeno a věc vrácena Obvodnímu soudu pro Prahu 6. Soud však vzápětí vynesl nové rozhodnutí, které se nijak neliší od toho původního.

Vyplývá to i z informací webu expres.cz, který se zaměřil na to, který z bývalých partnerů se s dosavadním vývojem sporu vyrovnává lépe. Zřejmě nepřekvapí, že zatím je to miliardář.

Čtěte také

"Zatímco Agátě se to pochopitelně nelíbí, Soukup může být spokojený," uvedl zdroj uvedeného webu. Příčinou tohoto stavu je i fakt, že alimenty údajně nadále činí jen 4000 korun, ačkoliv dcera herečky Veroniky Žilkové požadovala mnohonásobně více. 

"S výši alimentů je pochopitelně nespokojená a dá se očekávat, že její rozchod se Soukupem bude mít ještě vývoj," prozradil zdroj. Bitva o Rozárku tak ani zdaleka nekončí.

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)