"Nejvíc mě ranilo, že..." Hanychová dáva kapky nové partnerce Soukupa!

Agáta Hanychová 5

Autor: Pavel Krejčí

24. března 2024 13:10

Jaromír Soukup nedávno přiznal, že má poprvé od rozchodu s Agátou Hanychovou novou partnerku. A právě bývalá přítelkyně známého podnikatele se začala šťourat v tom, s kým se miliardář momentálně stýká. Co všechno víme? 

Soukup chtěl identitu své milé utajit, jenže Hanychová leccos naznačila. "Já jsem se dozvěděla od tatínka Rozárky, že se pachtím s novináři. Já myslím, že se s nimi nepachtím, a dokonce já s nimi ani nespím. To je asi tak všechno v týhle kauze a víc se k tomu vyjadřovat nebudu," uvedla před časem.

Dcera herečky Veroniky Žilkové tak naznačila, že Soukupova nová partnerka je profesí novinářka. "Mně na tom nejvíc ranilo to, že ona byla moje dlouholetá kamarádka," přiznala následně podle serveru expres.cz.

Čtěte také

Influencerka naznačila, že měla s touto dámou opravdu blízký vztah. "Chodila ke mě domů, hrála si s mými dětmi, docela jsem jí pomohla i s Instagramem. Byl to člověk, na kterého jsem si myslela, že se můžu spolehnout," poznamenala.

"Nejde mi o to, že někdo chodí s mým bývalým, jde mi o to, že když je někdo s tebou dlouho kamarád a toto se stane, zamilovat se může každý, že se to dozvím od toho člověka jako první," posteskla si Hanychová. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)